Čas na serveru 10:00:58

Emil Filla
Ležící kubistický akt

Id: 394009

Ležící kubistický akt

  •  / Ležící kubistický akt / Emil Filla

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 18,5 cm, značeno a datováno v tisku ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 298x

Vyvolávací cena: