Čas na serveru 16:15:31

Emil Filla
Torzo naděje

Id: 462101

Torzo naděje

  •  / Torzo naděje / Emil Filla
  •  / Torzo naděje / Emil Filla
  •  / Torzo naděje / Emil Filla
  •  / Torzo naděje / Emil Filla

lept/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize Františka Halase Torzo naděje

zobrazeno: 528x

Vyvolávací cena:

12 500