Emil Filla
Zátiší
Id: 503903
lept/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 8107x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč
2024,05-1,13,21,12,00
minimální příhoz 500 Kč