Čas na serveru 11:06:30

Emil Filla
Zátiší s lahví

Id: 475001

Zátiší s lahví

  •  / Zátiší s lahví / Emil Filla

kombinovaná technika, koláž/papír, rozměr listu 22,5 x 15,3 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, provenience: soukromá sbírka Švýcarsko - Basilej

zobrazeno: 5360x

Vyvolávací cena:
15 000

40 000