Čas na serveru 18:15:40

Emil Filla
Zátiší s pohárem

Id: 479701

Zátiší s pohárem

  •  / Zátiší s pohárem / Emil Filla

kombinovaná technika, koláž/papír, rozměr listu cca 15,4 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, provenience: soukromá sbírka Švýcarsko - Basilej

zobrazeno: 3403x

Vyvolávací cena:
15 000

36 000