Čas na serveru 16:08:35

Emil Filla
Zátiší s vázou květin a podnosem

Id: 388506

  •  / Zátiší s vázou květin a podnosem / Emil Filla

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16 x 12 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Petra Pavliňáka

zobrazeno: 4286x

Vyvolávací cena:

21 000