Čas na serveru 14:41:39

Emil Filla
Žebrák

Id: 155508

Žebrák

  •  / Žebrák / Emil Filla
  •  / Žebrák / Emil Filla
  •  / Žebrák / Emil Filla
  •  / Žebrák / Emil Filla

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 28 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 5015x

Vyvolávací cena:
12 000

125 000

Účastníci: 19

Příhozy: 85