Čas na serveru 12:44:54

Endre Nemes
Zátiší s lahvemi a partiturami

Id: 236815

  •  / Zátiší s lahvemi a partiturami / Endre  Nemes

olej/plátno, rozměr 39 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře 33, popsáno na zadní straně, uvedeno katalogové číslo pozůstalostního souboru M66, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 11684x

Vyvolávací cena:
40 000

270 000

Příhozy: 87