Čas na serveru 21:27:01

František Cína - Jelínek
Za vesnicí

Id: 417908

Za vesnicí

  •  / Za vesnicí / František Cína - Jelínek

olej/plátno, rozměr 66 x 88 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, ve spodní části malba potřísněná

zobrazeno: 2189x

Vyvolávací cena:

9 600