Čas na serveru 23:40:43

František Daněk - Sedláček
Houby

Id: 878

Houby

  •  / Houby / František Daněk - Sedláček

olej/karton, rozměr malby 38 x 50 cm, signováno vpravo dole DANĚK-SEDLÁČEK, datováno 1946, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3916x

Vyvolávací cena:

11 500