Čas na serveru 00:51:47

František Daněk - Sedláček
Koroptve

Id: 1480

Koroptve

  •  / Koroptve / František Daněk - Sedláček

olej/karton, rozměr 35 x 49 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní velmi dobrý stav

zobrazeno: 4714x

Vyvolávací cena:
2 800

25 000