Čas na serveru 22:54:41

František Daněk - Sedláček
Letní den

Id: 25901

Letní den

  •  / Letní den  / František Daněk - Sedláček

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 50 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popis autora, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3193x

Vyvolávací cena:

38 000

Příhozy: 64