Čas na serveru 17:03:35

František Daněk - Sedláček
Léto u Kamenice

Id: 1256

Léto u Kamenice

  •  / Léto u Kamenice / František Daněk - Sedláček

olej/plátno/karton, rozměr 22 x 30 cm, signováno vlevo dole, malba zašpiněna, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2251x

Vyvolávací cena:

2 850