Čas na serveru 19:43:16

František Daněk - Sedláček
Pohled do krajiny

Id: 483005

Pohled do krajiny

  •  / Pohled do krajiny / František Daněk - Sedláček

olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 1203x

Vyvolávací cena:

17 500