Čas na serveru 04:59:48

František Daněk - Sedláček
Před bouří

Id: 1517

Před bouří

  •  / Před bouří / František Daněk - Sedláček

olej/karton, rozměr 34 x 44 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2452x

Vyvolávací cena:

3 600