Čas na serveru 01:55:13

František Daněk - Sedláček
Před stavením

Id: 86104

Před stavením

  •  / Před stavením / František Daněk - Sedláček

olej/plátno, rozměr 58 x 69 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu

zobrazeno: 4899x

Vyvolávací cena:

42 000