Čas na serveru 07:05:46

František Daněk - Sedláček
Předjaří z Brd

Id: 25902

Předjaří z Brd

  •  / Předjaří z Brd / František Daněk - Sedláček

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2668x

Vyvolávací cena:

19 000