Čas na serveru 07:31:39

František Daněk - Sedláček
Říční údolí

Id: 64603

Říční údolí

  •  / Říční údolí / František Daněk - Sedláček

olej/plátno/karton, rozměr 48,5 x 65 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, odštípnuté sklo, uvolněné v rámu, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4187x

Vyvolávací cena:

9 500