Čas na serveru 07:08:02

František Daněk - Sedláček
Vřesoviště

Id: 30701

Vřesoviště

  •  / Vřesoviště / František Daněk - Sedláček

olej/plátno, rozměr 66 x 84 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 2571x

Vyvolávací cena:

14 100