Čas na serveru 17:22:23

František Hudeček
Noční chodec

Id: 34701

Noční chodec

  •  / Noční chodec / František  Hudeček

kombinovaná technika/pastel/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 59 x 42 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 46, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4358x

Vyvolávací cena:
18 000

35 000