Čas na serveru 09:11:09

František Hudeček
Zbytky věcí

Id: 1851

Zbytky věcí

  •  / Zbytky věcí / František  Hudeček

frotáž tužkou/papír, rozměr 19 x 28,2 cm viz popis na obraze, signováno vpravo nahoře, datováno 34, vpravo dole vývozní číslo, paspartováno, rámováno, zaskleno, původní stav, původem ze sbírky významného sběratele surrealismu (Miláno)

zobrazeno: 2943x

Vyvolávací cena:
12 000

12 000

10.3.2015, 21:21:00

10.3.2015 21:17 12 000 Kč