Čas na serveru 02:06:41

František Jiroudek
Čtenářka

Id: 464801

Čtenářka

  •  / Čtenářka / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1137x

Vyvolávací cena:
8 000

9 000