Čas na serveru 08:37:39

František Jiroudek
Kosatce

Id: 243202

Kosatce

  •  / Kosatce / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 90 x 66 cm, značeno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně, poškozený rám

zobrazeno: 1563x

Vyvolávací cena:

30 000