Čas na serveru 13:22:52

František Jiroudek
Krajina

Id: 418805

Krajina

  •  / Krajina / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 26 x 61 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, v minulosti rentoilováno

zobrazeno: 723x

Vyvolávací cena:

9 500