Čas na serveru 10:22:51

František Jiroudek
Krajina z okolí Liběchova

Id: 434118

Krajina z okolí Liběchova

  •  / Krajina z okolí Liběchova / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 76 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 847x

Vyvolávací cena:

21 000