Čas na serveru 20:34:36

František Líbal
Jihočeský rybník

Id: 495301

Jihočeský rybník

  •  / Jihočeský rybník / František Líbal

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 324x

Vyvolávací cena:

6 000

2024,05-1,13,19,33,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu