František Líbal
Jihočeský rybník
Id: 495301
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 324x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 000 Kč
2024,05-1,13,19,33,00
minimální příhoz 500 Kč