Čas na serveru 17:46:49

František Líbal
Podzim na Probošťské tůni

Id: 453102

Podzim na Probošťské tůni

  •  / Podzim na Probošťské tůni / František Líbal

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 42 x 53,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1591x

Vyvolávací cena:

13 500