Čas na serveru 08:33:34

František Líbal
Potrét paní L.

Id: 96004

Potrét paní L.

  •  / Potrét paní L. / František Líbal

olej/plátno, rozměr 63 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1934, nerámováno, malba drobně poškozena

zobrazeno: 1833x

Vyvolávací cena:

6 300