František Líbal
Rybník Starý kancléř
Id: 500801
olej/plátno, rozměr 81 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 530x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
9 000 Kč
2024,05-1,13,20,00,00
minimální příhoz 500 Kč