Čas na serveru 11:51:33

František Líbal
Rybník Starý kancléř

Id: 500801

Rybník Starý kancléř

  •  / Rybník Starý kancléř / František Líbal

olej/plátno, rozměr 81 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 530x

Vyvolávací cena:

9 000

2024,05-1,13,20,00,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu