Čas na serveru 20:32:11

František Líbal
Stromy v polích na Daskabátě

Id: 453101

Stromy v polích na Daskabátě

  •  / Stromy v polích na Daskabátě / František Líbal

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 42 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 4560x

Vyvolávací cena: