Čas na serveru 20:18:46

František Líbal
Vodní hladina

Id: 237606

Vodní hladina

  •  / Vodní hladina / František Líbal

olej/karton, rozměr 33 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

zobrazeno: 1455x

Vyvolávací cena:
3 200

15 500