Čas na serveru 09:07:58

František Tkadlík
Útěk do Egypta

Id: 451002

Útěk do Egypta

  •  / Útěk do Egypta / František Tkadlík

olej/plátno, rozměr 40 x 67 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen Odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře a Zpráva o restaurátorském průzkumu ak. mal. Martina Martana

zobrazeno: 3391x

Vyvolávací cena:
12 000

13 000