Čas na serveru 03:01:44

František Xaver Naske
Dívka s papouškem

Id: 284502

Dívka s papouškem

  •  / Dívka s papouškem / František Xaver Naske

olej/plátno, rozměr 90 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 1415x

Vyvolávací cena:

13 500