Čas na serveru 19:14:21

František Xaver Naske
Pallas Athéna

Id: 458605

Pallas Athéna

  •  / Pallas Athéna / František Xaver Naske

olej/plátno, rozměr 92 x 72 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, na několika místech drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 2329x

Vyvolávací cena:

44 000