Čas na serveru 04:16:40

Gustav Porš
Barvy podzimu

Id: 445106

Barvy podzimu

  •  / Barvy podzimu / Gustav  Porš

olej/karton, rozměr 49 x 66 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 405x

Vyvolávací cena:

16 500