Čas na serveru 03:04:44

Gustav Porš
Polní cestou po dešti k večeru

Id: 473702

  •  / Polní cestou po dešti k večeru / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 37,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3613x

Vyvolávací cena:

23 000