Čas na serveru 10:02:09

Gustav Porš
Zimní motiv

Id: 262505

Zimní motiv

  •  / Zimní motiv / Gustav  Porš
  •  / Zimní motiv / Gustav  Porš
  •  / Zimní motiv / Gustav  Porš

kombinovaná technika/papír, rozměr 45 x 36 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku kolem 1940, stav viz foto, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1679x

Vyvolávací cena:

4 300