Čas na serveru 00:55:14

Hugo Boettinger
Na rozkvetlém balkóně

Id: 233701

Na rozkvetlém balkóně

  •  / Na rozkvetlém balkóně / Hugo Boettinger

olej/plátno, rozměr 63 x 48 cm, značeno a datováno vlevo dole, obraz znečištěn, lokálně protržen, rám poškozen

zobrazeno: 2356x

Vyvolávací cena:

32 000