Čas na serveru 21:39:33

Igor Kitzberger
Herecká společnost

Id: 379201

Herecká společnost

  •  / Herecká společnost / Igor Kitzberger

konvolut dvou kusů: bronzová plastika na kamenném podstavci, rozměr včetně podstavce cca 29,5 cm, značeno na plastice a litografie stejného motivu, litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2616x

Vyvolávací cena:

44 000