Iva Hüttnerová
Večer na Starém městě
Id: 502402
litografie/papír, rozměr 50 x 40 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno
zobrazeno: 1641x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 001 Kč
2024,05-1,13,20,25,00
minimální příhoz 500 Kč