Ivan Horyna
Ryby
Id: 489405
akryl/sololit, rozměr 25 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 139x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
2024,05-1,13,19,48,00
minimální příhoz 100 Kč