Čas na serveru 13:10:24

Ivana Pavlová
Hruška

Id: 163905

Hruška

  •  / Hruška / Ivana Pavlová
  •  / Hruška / Ivana Pavlová
  •  / Hruška / Ivana Pavlová

kresba/papír, rozměr kresby 30 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, popsáno s věnováním vlevo dole, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

zobrazeno: 1436x

Vyvolávací cena: