Čas na serveru 13:33:08

Jan Bauch
Dívka s holubicí

Id: 415703

Dívka s holubicí

  •  / Dívka s holubicí / Jan  Bauch

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 10,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 382x

Vyvolávací cena:

1 600