Čas na serveru 10:06:06

Jan Bauch
Loď

Id: 376204

Loď

  •  / Loď / Jan  Bauch
  •  / Loď / Jan  Bauch
  •  / Loď / Jan  Bauch

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr listu 39,5 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 874x

Vyvolávací cena:

18 500