Čas na serveru 08:38:50

Jan Bauch
Odysseus

Id: 433812

Odysseus

  •  / Odysseus / Jan  Bauch
  •  / Odysseus / Jan  Bauch

lavírovaná kresba tuší/papír, rozměr listu 41,5 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

zobrazeno: 265x

Vyvolávací cena:

17 000