Čas na serveru 04:47:23

Jan Bohumil Pospíšil
Konvolut dvou kusů

Id: 455402

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Jan Bohumil Pospíšil

Podvečer v krajině: olej/překližka, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně autorský štítek, Cikáni - Cestou: olej/překližka, rozměr 40 x 55 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 853x

Vyvolávací cena:

10 000