Čas na serveru 05:45:31

Jan Bohumil Pospíšil
Vila u moře (Cavtat, Chrovatsko)

Id: 455403

  •  / Vila u moře (Cavtat, Chrovatsko) / Jan Bohumil Pospíšil

olej/plátno, rozměr 45 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, v pravém horním rohu vypadaná malba (viz foto)

zobrazeno: 1307x

Vyvolávací cena:

16 500