Čas na serveru 07:12:27

Jan Koblasa
Slova Jeremiášova

Id: 154601

Slova Jeremiášova

  •  / Slova Jeremiášova / Jan Koblasa

kombinovaná technika/koláž, rozměr díla 59 x 76,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, olištováno

zobrazeno: 2172x

Vyvolávací cena:
6 000