Čas na serveru 14:04:37

Jan Kristofori
Dveře do neznáma

Id: 20503

Dveře do neznáma

  •  / Dveře do neznáma / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 49 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, původní rámování, původní stav

zobrazeno: 2384x

Vyvolávací cena:
7 500

20 000