Čas na serveru 16:12:30

Jan Plíva
Na sklonku dne

Id: 1318

Na sklonku dne

  •  / Na sklonku dne / Jan Plíva

olej/plátno, rozměr plátna 55 x 74,5 cm, signováno vpravo dole, drobně znečištěné plátno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3002x

Vyvolávací cena:
1 200

4 700